Catering w Warszawie

Sylwester – na czym się skupić by zorganizować idealną, sylwestrową domówkę.

Może właśnie jesteś w momencie, w którym spadła na ciebie odpowiedzialność jaką jest organizacja imprezy sylwestrowej. Nie przejmuj się, to nie takie trudne jak Ci się wydaje. Przede wszystkim pamiętaj, że macie się dobrze bawić a nie stresować. Znajomi pewnie i tak nie zwrócą uwagi na małe niedociągnięcia, także warto wrzucić na luz.

Świętowanie Nowego Roku to ważne wydarzenie, kończące ubiegły rok. Chcemy, aby był to fantastyczny, niezapomniany wieczór. Zatem skupmy się na kilku najważniejszych kwestiach. Pomóc może nam w tym catering w warszawie, który rozwiąże problem z poczęstunkiem.

Zadbaj o atrakcje, nie chcesz przecież by goście się nudzili.

Zastanów się czy dobrym rozwiązaniem nie będzie na przykład impreza tematyczna. Ciekawe przebrania i dekoracje dodadzą wydarzeniu ciekawego charakteru. Dla przykładu może to być impreza w stylu lat 80 lub 90, bal maskowy i tak dalej. Ustal obowiązkowy dresscode, ale taki, który nie będzie zbyt dużym problemem dla gości. Zadbaj także o wystrój. 

Możesz wymyślić i przygotować różnego rodzaju gry i zabawy. Beer pong, twister, karty dżentelmenów, alko – chińczyk, monopoly i wiele innych to genialne rozwiązanie na domówkę.

W Sylwestra masz się bawić, a nie stać przy garnkach.

Przed Sylwestrem nie zamykaj się na 2 dni w kuchni, pichcąc wyrafinowane dania. Na imprezach i tak zazwyczaj najlepiej sprawdza się standardowe menu: małe przekąski, pyszne sałatki, podzielne słodkości i jedno gorące danie. Nie przygotowuj ciast z masą, kilku ciepłych dań ani sterty wymyślnych frykasów!

Oczywiście, nie radzimy też podejmowania gości wyłącznie chipsami i paluszkami. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług cateringowych. Catering to świetne rozwiązanie. Możemy skorzystać z gotowego menu lub stworzyć swoje własne. Posiłki przyjeżdżają o wybranej porze – pyszne, ciepłe i gotowe do spożycia. Warto szukać najlepszego cateringu, pamiętajmy że catering może być także tani. Party catering to świetne rozwiązanie na różnego rodzaju domówki.

Zabezpiecz wszystko, co może ulec zniszczeniu.

Głownie chodzi tutaj o meble i rzeczy, które mogą się potłuc. Warto także schować dywan, tym bardziej jeśli jest w jasnym odcieniu.

Zadbaj o ciekawy wystrój mieszkania

Na imprezie Sylwestrowej najlepiej sprawdzą się standardowe dekoracje: serpentyny, konfetti i balony. My proponujemy przystrojenie pokoju również balonikami z helem, a do wyrzucenia o północy zakupienie dużej ilości cekinów lub brokatu.

Odpowiednia muzyka wprawi wszystkich w imprezowy nastrój.

Najlepiej wspólnie przygotować playlistę, aby każdy mógł się bawić przy swoich ulubionych utworach. Strzałem w dziesiątkę będą ponadczasowe hity. Spotify oferuje mnóstwo gotowych playlist, także można skorzystać również z takiej opcji.